Možnosti reklamy na serveri
www.ako-uctovat.sk

Oslovte mesačne 193 000 návštevníkov zaujímajúcich sa o účtovníctvo, daňovú problematiku a podnikanie. Staňte sa viditelným na jednom z najobľúbenejších účtovných serverov na Slovensku.

Koľko ľudí navštevuje tieto stránky ?

Web www.ako-uctovat.sk eviduje denne priemerne 5 000 návštevníkov, za 31 dní navštívi web 193 500 návštevníkov zaoberajúcich sa účtovníctvom, ktorí priemerne zobrazia 2,5 stránok, teda okolo 479 000 stránok (impersí) za 31 dní.

návštěvy

Full branding:

Full branding: Reklama v oblasti okolia stránok ( příklad live reklamy ) . Reklama sa bude zobrazovať na všetkých stránkach tohto webu. Skladá sa z banneru 2000x1400px. Pričom viditeľná časť bannera na desktope bude horných 200px a po stranách naľavo aj napravo 520px zobrazených podľa šírky monitora. Šírka webu uprostred je 960px.

Cena: 440 EUR / týždeň (Je možné také zakúpiť 50% zobrazenia stránok za 250 EUR / týždeň.)

full brand reklama uctovani.net

Veľký pravý stĺpec

Velký posuvný banner s rozmermi 300 x 600 px, ktorý sa bude zobrazovať v pravom stĺpci na všetkých stránkach o účtovníctve.

Príklad:

banner posuvny
Cena: 149 EUR / týždeňReklama uprostred webu:

Responzívny Banner s rozmermi 970 × 310px, ktorý sa bude zobrazovať v rámci obsahu na každej stránke tohto webu a automaticky sa prispôsobí šírke stránky. Na stránke sa priemerne zobrazí banner 2-4x viď napr účet 221 . Je možné kúpiť 50% impresií.

Príklad:

banner posuvny
Cena: 230 EUR / týždeňReklama nad pätičkou webu:

Banner s pevnými rozmermi 970 × 310px, ktorý sa bude zobrazovať nad pätičkou obsahu na každej stránke tohto webu.

Príklad:

banner posuvny Cena: 175 EUR / týždeň

Kontaktné informácie:

Prevádzkovateľ stránok:
Edume s.r.o.
Jankovcova 1535/2a
170 00 Praha 7
Česká republika IČO: 86878727


email:


Bannery je možné zakúpiť aj cez RTB platformu, pre viac informácií nás kontaktujte. Pri objednávke na 3 a viac týždni je možné dohodnúť množstevnú zľavu. Pre mesiac marec je reklama o 35% drahšia kvôli každoročnej zvýšenej návštevnosti. Akceptujeme aj platby v kryptomene Bitcoin. Pokiaľ budete mať špeciálne požiadavky, je možné sa dohodnúť na individuálnych riešeniach. Možnosť tiež zakúpenia 50% impresií v danom období (raz sa zobrazí vaša reklama, raz sa zobrazí iná reklama) cena je 60% hlavnej ceny banneru. Užívatelia si zobrazia priemerne 3,19 stránok, teda týmto zakúpením je možné teoreticky osloviť všetkých návštevníkov webu. Deň splatnosti faktúry sa štandardne nastavuje na druhý deň od začiatku zobrazovania reklamy.

Pozrite sa tiež na možnosti publikovania článkov na www.ako-uctovat.sk

Specifikce banneru:

Možno použiť banner statický (png, jpg) ale aj moderný a dynamický, na technológii HTML5 & CSS3 & javascript . Pre dynamické bannery sú zakázané výrazné pohybové alebo blikajúce prvky (podľa pravidla W3C štandardu), ktoré by mohli byť návštevníkovi webu nepríjemné. Veľkosť banneru musí byť menšia ako 80 kB.

Návštevníci o tomto webe napísali:

 • Ing. Anna Bziková
  Web je veľmi dobre čitateľný, zrozumiteľný a perfektne prepracovaný. Kto má aspoň akú-takú skúsenosť s účtovaním, tu sa to dá výborne naučiť a doučiť, prípadne položiť otázky, čomu nerozumiete a ochotne a zrozumitelne vám na ne odpovedia. Vďaka všetkým, čo sa na jeho tvorbe podieľajú.

 • Lucia Kyraliová
  Veľmi užitočná stránka s dobrým textom a super príkladmi. (zdroj)

 • HelkaTT
  Srdečne ďakujem za túto stránku, ešte nikdy v živote mi žiadna stránka v mojej praxi nebola užitočnejšia. A to mám za sebou 37 rokov praxe od obyčajného bankového úradníka po riaditeľa banky. T.č. pred dôchodkom sa začínam "živiť" účtovníctvom. Ešte raz, srdečná vďaka. :-) (zdroj)

 • Monika Sabolčíková
  Chcem pochvalit tuto stranku na facebooku a zaroven aj stranku www.ako-uctovat.sk. Naozaj tam ponukate vela zaujimavych informacii, ktore pomahaju hlavne zaciatocnikom. Chvalim vasu pracu. Len tak dalej

 • Jana Babušová, účtovníčka - EUROTRANS
  Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku za Vašu úžasne dobrú a užitočnú a skvelo vypracovanú stránku ako-učtovať. Je mojim nesmierne veľkým pomocníkom pri začiatočnom lúskaní sa účtovníctvom.

 • Marianna Chovancová, ekonómka
  Vaša stránka sa mi páči a vždy tu nájdem čo potrebujem.

 • Jana
  naozaj dobrá stránka, som milo prekvapená,.,.. a tie testy ...ďakujem za tento úžasný prehľad... (zdroj)

 • Tamar
  Keď sa "radím" na Vašich stránkach, uvedomujem si, aký môže byť internet úžasný, keď sú informácie presné, erudované a ľahko sa v nich orientuje. Vďaka. (zdroj)

 • Kristína Mackovičová
  Vaša stránka nám veľmi uľahčuje život!

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/reklama.php

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.