Registrovať sa

Možnosti reklamy na serveri www.ako-uctovat.sk

Oslovte 193 000 návštevníkov zaujímajúcich sa o účtovníctvo, daňovú problematiku a podnikanie mesačne, staňte sa viditelným na jednom z najobľúbenejších účtovných serverov vo Slovensku.

Koľko ľudí navštevuje tieto stránky ?

Web www.ako-uctovat.sk eviduje denne priemerne 5 000 návštevníkov, za 31 dní navštívi web 193 500 návštevníkov zaoberajúcich sa účtovníctvom, ktorí priemerne zobrazia 2,5 stránok, teda okolo 479 000 stránok (impersí) za 31 dní.

návštěvy

Možnosti reklamy na našom serveri

Full branding: Reklama v oblasti okolia stránok: reklama sa bude zobrazovať na všetkých stránkach tohto webu. Skladá sa z horného banneru o rozmeroch 1025x120px a pravom a ľavom posuvnom banneru o rozmeroch 200x600px.

návštěvy

Cena: 245 EUR / týždeň


Veľký pravý stĺpec: velký posuvný banner s rozmermi 300 x 600 px, ktorý sa bude zobrazovať v pravom stĺpci na všetkých stránkach o účtovníctve.
(Reklama sa zobrazí na všetkých hlavných stránkach webu a pri scrollovaní sa bude automaticky posúvať.)

návštěvy

Cena: 89 EUR ,- / týždeň

Bannery je možné zakopit tiež skrze RTB platformu, pre viac informácií nás kontaktujte. Ak budete mať špeciálne požiadavky, môžeme sa individuálne dohodnúť. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre mesiac marec je reklama o 100% drahšie kvôli každoročnej zvýšenné návštevnosti.
Pri odbere reklamy na dobu dlhšiu ako 1 mesiac je možné dohodnúť individuálnu zľavu. Deň splatnosti faktúry sa štandardne nastavuje druhý deň od začiatku zobrazovania reklamy. Akceptujeme tiež platby v kryptomene Bitcoin.

V mesiaci marci rastie bežná cena banneru o 100% kvôli každoročnému zvýšenie návštevnosti v tomto období.

 

Kontaktné informácie:

Prevádzkovateľ stránok:
Tomáš Vojta (SZČO)
email:
Pozrite sa tiež na možnosti publikovania článkov na www.ako-uctovat.sk

Specifikce banneru: Možno použiť banner ako statický (png, jpg) tak moderné dynamický na technológii HTML5 & CSS3 & javascript alebo Flash. Pre dynamické bannery sú zakázané výrazné pohybové alebo blikajúce prvky (podľa pravidla W3C štandardu), ktoré by mohli byť návštevníkovi webe nepríjemné. Veľkosť banneru musí byť menšia ako 150 kB.Návštevníci o tomto webe napísali:

 • Ing. Anna Bziková
  Web je veľmi dobre čitateľný, zrozumiteľný a perfektne prepracovaný. Kto má aspoň akú-takú skúsenosť s účtovaním, tu sa to dá výborne naučiť a doučiť, prípadne položiť otázky, čomu nerozumiete a ochotne a zrozumitelne vám na ne odpovedia. Vďaka všetkým, čo sa na jeho tvorbe podieľajú.

 • Lucia Kyraliová
  Veľmi užitočná stránka s dobrým textom a super príkladmi. (zdroj)

 • HelkaTT
  Srdečne ďakujem za túto stránku, ešte nikdy v živote mi žiadna stránka v mojej praxi nebola užitočnejšia. A to mám za sebou 37 rokov praxe od obyčajného bankového úradníka po riaditeľa banky. T.č. pred dôchodkom sa začínam "živiť" účtovníctvom. Ešte raz, srdečná vďaka. :-) (zdroj)

 • Monika Sabolčíková
  Chcem pochvalit tuto stranku na facebooku a zaroven aj stranku www.ako-uctovat.sk. Naozaj tam ponukate vela zaujimavych informacii, ktore pomahaju hlavne zaciatocnikom. Chvalim vasu pracu. Len tak dalej

 • Jana Babušová, účtovníčka - EUROTRANS
  Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku za Vašu úžasne dobrú a užitočnú a skvelo vypracovanú stránku ako-učtovať. Je mojim nesmierne veľkým pomocníkom pri začiatočnom lúskaní sa účtovníctvom.

 • Marianna Chovancová, ekonómka
  Vaša stránka sa mi páči a vždy tu nájdem čo potrebujem.

 • Jana
  naozaj dobrá stránka, som milo prekvapená,.,.. a tie testy ...ďakujem za tento úžasný prehľad... (zdroj)

 • Tamar
  Keď sa "radím" na Vašich stránkach, uvedomujem si, aký môže byť internet úžasný, keď sú informácie presné, erudované a ľahko sa v nich orientuje. Vďaka. (zdroj)

 • Kristína Mackovičová
  Vaša stránka nám veľmi uľahčuje život!
Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/reklama.php

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.