Podmienky registrácie

  • Zakázané sú vulgárne, neslušné, urážlivé, reklamné a rasistické komentáre. A taktiež výrazy, ktorých zmysel vyjadruje takýto obsah, vrátane vybodkovaných či pozmenených výrazov. Autor tohto webu si vyhradzuje právo tieto príspevky okamžite zmazať.
  • Registráciu udeľujem dobrovoľne v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých údajov a to za účelom ich zaradenia do databázy. Osobné údaje budú spracovávané elektronicky i manuálne pre rozosielanie informačných e-mailov, noviniek newslettrov alebo reklamných oznámení. Súhlas udeluje registrujúci na dobu neurčitú, respektíve do odvolania udeleného súhlasu.
  • Spracovávateľ údajov je: www.ako-uctovat.sk Edume s.r.o., Jankovcova 1535/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7 Česká republika IČO: 17669758
logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/podmienky-webu.php

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.