Kontaktné informácie

Prevádzkovateľ stránok:

Majiteľ: Mgr. Tomáš Vojta

Edume s.r.o.

 • Jankovcova 1535/2a
  170 00 Praha 7
  Česká republika IČO: 17669758
  DIČ: CZ17669758

Kontaktný formulár

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo čestnáct:

Ponuka propagácie

Zahraničné verzieNapíšte nám názor na stránky

Budeme radi za akýkoľvek váš názor, pochvaly, kritiku, návrh čo vylepšiť, čo upraviť, za každú spätnú väzbu. Napíšte nám na

Návštevníci o tomto webe napísali:

 • Ing. Anna Bziková
  Web je veľmi dobre čitateľný, zrozumiteľný a perfektne prepracovaný. Kto má aspoň akú-takú skúsenosť s účtovaním, tu sa to dá výborne naučiť a doučiť, prípadne položiť otázky, čomu nerozumiete a ochotne a zrozumitelne vám na ne odpovedia. Vďaka všetkým, čo sa na jeho tvorbe podieľajú.

 • Lucia Kyraliová
  Veľmi užitočná stránka s dobrým textom a super príkladmi. (zdroj)

 • HelkaTT
  Srdečne ďakujem za túto stránku, ešte nikdy v živote mi žiadna stránka v mojej praxi nebola užitočnejšia. A to mám za sebou 37 rokov praxe od obyčajného bankového úradníka po riaditeľa banky. T.č. pred dôchodkom sa začínam "živiť" účtovníctvom. Ešte raz, srdečná vďaka. :-) (zdroj)

 • Monika Sabolčíková
  Chcem pochvalit tuto stranku na facebooku a zaroven aj stranku www.ako-uctovat.sk. Naozaj tam ponukate vela zaujimavych informacii, ktore pomahaju hlavne zaciatocnikom. Chvalim vasu pracu. Len tak dalej

 • Jana Babušová, účtovníčka - EUROTRANS
  Chcem Vám vysloviť veľkú vďaku za Vašu úžasne dobrú a užitočnú a skvelo vypracovanú stránku ako-učtovať. Je mojim nesmierne veľkým pomocníkom pri začiatočnom lúskaní sa účtovníctvom.

 • Marianna Chovancová, ekonómka
  Vaša stránka sa mi páči a vždy tu nájdem čo potrebujem.

 • Jana
  naozaj dobrá stránka, som milo prekvapená,.,.. a tie testy ...ďakujem za tento úžasný prehľad... (zdroj)

 • Tamar
  Keď sa "radím" na Vašich stránkach, uvedomujem si, aký môže byť internet úžasný, keď sú informácie presné, erudované a ľahko sa v nich orientuje. Vďaka. (zdroj)

 • Kristína Mackovičová
  Vaša stránka nám veľmi uľahčuje život!

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/kontakt.php

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.