Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Využite vianočné zľavy 30 % na účtovný softvér KROS a zvládnete zmeny v roku 2015

| Sponzorovaný článok

Na začiatku roka 2015 čaká podnikateľov opäť množstvo legislatívnych zmien. Ak chcú byť firmy na tieto zmeny dobre pripravené, mali by si zaobstarať aktuálny účtovný a mzdový softvér, v ktorom budú všetky zmeny zapracované. Najpredávanejší slovenský ekonomický a stavebný softvér KROS môžu teraz firmy získať s vianočnou zľavou 30 %.

Vychutnajte si vianočné zlavy

V priebehu decembra 2014 si môže každá firma alebo živnostník uľahčiť povinnosti v účtovníctve, mzdách alebo stavebných rozpočtoch nákupom kvalitného softvéru. Vďaka tomuto softvéru bude po celý rok 2015 pripravený na legislatívne zmeny a nič v ňom nebude musieť nastavovať ručne.

Používateľ získa k programu aj Balík podpory na celý rok 2015, takže sa nemusí obávať legislatívnych zmien, ktoré počas roka 2015 nastanú. Stačí, ak si bezplatne stiahne aktuálnu verziu. Súčasťou Balíka podpora je aj telefonická podpora od nášho tímu odborných konzultantov.

Pre nových používateľov je pripravená zľava 30 % na kúpu programu. Výhodne tak získate napríklad programy ALFA plus jednoduché účtovníctvo, OLYMP mzdy a personalistika alebo OMEGA podvojné účtovníctvo.

Pre existujúcich zákazníkov je pripravená vyššia vernostná zľava vo výške až 40 %.

Zľavy platia na kúpu nového programu aj na jeho rozšírenie. Navyše, zľavy platia aj na službu Online fakturácia a prehľad o firme a balíky funkcií fakturačnej aplikácie iKROS.

Viac informácií nájdete na stránke http://www.kros.sk/ako-uctovat


Autor: Sponzorovaný článok

Inzercia ∇Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Vyuzite-vianocne-zlavy-30-na-uctovny-softver-KROS-a-zvladnete-zmeny-v-roku-2015&idc=203

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.