Vyberte si správny ekonomický softvér

Na začiatku roka 2015 čaká podnikateľov opäť veľa legislatívnych zmien v mzdách, uzávierkach alebo odvodoch. Ak chcú byť firmy na tieto zmeny dobre pripravené, mali by si zaobstarať aktuálny ekonomický softvér, v ktorom budú zmeny načas zapracované. Najpredávanejší slovenský ekonomický softvér KROS firmy získajú so zľavou 15 %. Navyše k nemu dostanú aj tablet alebo notebook zadarmo.

KROS akcia

Aké legislatívne zmeny čakajú podnikateľov od 1.1.2015?

Zmien v novom roku nebude málo. Pripravujú sa nové výkazy účtovnej závierky, nové daňové priznania, zmeny v odpisovaní dlhodobého majetku a zmeny v zdaňovaní motorových vozidiel. Ako je v poslednej dobe pravidlom, niektoré zmeny budú schválené na poslednú chvíľu. Firmy tak často nemajú dostatok času, pripraviť sa na tieto novinky.

Účtovníkom a mzdárkam samozrejme najviac pomôže, ak pracujú v softvéri, ktorý tieto zmeny obsahuje a nemusia ich zložito študovať, nastavovať alebo upravovať sami. Jednoducho si stiahnu aktuálnu verziu a po pár klikoch pracujú v aktuálnom programe. Komfort a uľahčenie práce je v hektickom období na prelome roka k nezaplateniu.

Ideálne samozrejme je, ak sa dokážu na tieto zmeny včas pripraviť. Najjednoduchšie tým, že budú používať ekonomický softvér, v ktorom budú všetky potrebné novinky a zmeny včas a správne zapracované.

 

Jasnou voľbou pre tisícky firiem je ekonomický softvér KROS

Rokmi overené programy KROS pre jednoduché a podvojné účtovníctvo a správne spracovanie miezd už niekoľkokrát potvrdili to, prečo sú na Slovensku najpredávanejšie v kategórii ekonomických programov. Či už šlo o prechod na euro, zapracovanie kontrolného výkazu DPH alebo prednostné zverejnenie daňových priznaní - vždy sa používatelia mohli spoľahnúť na rýchle a komfortné  zapracovanie potrebných noviniek a funkcií.

„V našich programoch ALFA plus, OMEGA a OLYMP garantujeme zapracovanie všetkých legislatívnych zmien. Vyše 80 000 našich používateľov vie, že to nie sú iba sľuby, ale je to proste fakt.“, hovorí Mgr. Jiří Galdia, vedúci marketingu spoločnosti KROS.

 

Získajte aktuálny softvér so zľavou 15 % a tabletom alebo notebookom zadarmo!

Teraz je správna chvíľa na nákup nových ekonomických programov. Všetky programy KROS získajú firmy so zľavou 15 % a k tomu dostanú aj štýlový tablet alebo notebook zadarmo.

  • Program na vedenie jednoduchého účtovníctvo ALFA plus pre neplatcu DPH stojí iba 101,15 € s DPH + tablet zadarmo.
  • Program na vedenie podvojného účtovníctva OMEGA získajú firmy od 156,40 € s DPH aj s tabletom zadarmo.
  • Program OLYMP pre správny výpočet miezd môže mať firma s 5 zamestnancami za 81,60 € s DPH + tablet zadarmo.

Ku každému programu zákazník získa Balík podpory – telefonické poradenstvo a aktualizácie programu na jeden rok zadarmo. To znamená, že má nárok na všetky nové verzie so zapracovanými novinkami roka 2015. Každý zákazník môže využiť aj nadštandardnú podporu – či už ide o bonusové materiály k legislatíve, praktické školenia, videoškolenia alebo bezplatné videonávody k programom.

Firmy môžu využiť aj bezplatné predvedenia programov. Termíny záujemcovia nájdu na http://www.kros.sk/predvedenia.

Programy je možné objednať na www.kros.sk/akcia 

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovné operácie pred uzavretím účtovného obdobia
9 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Oprava chýb v účtovníctve
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - Základy účtovníctva II
10 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku (1)

#1  Monika 49 24.09.2014, 10:06

Aj tak sa mi pozdáva najviac účtovnícky softvér, ktorý je výlučne online. Ide o www.humanet.sk Cenovo to dokonca vychádza výhodnejšie kvôli tomu, že cena progresívne rastie s množstvom účtovaných položiek.

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Vyberte-si-spravny-ekonomicky-softver&idc=184

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.