Videokurz Kurzy účtovnictva

V podnikaní sa musíte postaviť na vlastného nohy

Aj keď v zamestnaní nezažívate najlepšie roky svojho života, predsa len neraz dávame prednosť tomuto spôsobu, ako si zarobiť na živobytie. U väčšiny vyhráva najmä istota aj menej povinností, keďže najmä o podlžnosti voči štátu, ale aj o rozdelenie jednotlivých úloh sa stará niekto iný.

Nie pre každého je to však natoľko dostačujúce, aby sme zotrvali aj v práci, ktorá nás nebaví, alebo trpeli pod nezodpovedným nadriadeným, či kolektívom. Aj práca by Vám tak mala do istej miery vyhovovať. Na problémy, samozrejme, narazíte všade, no ak sa s nimi nedokážete zmieriť, zostáva len odísť.

Nájsť si nové zamestnanie nie je vôbec jednoduché. Neraz je však možné tento problém vyriešiť aj vlastným podnikaním. Tu ste však odkázaní len na vlastné rozhodnutia a vykonanú prácu. Ak teda ešte nemáte zamestnancov, leží všetko na Vašich pleciach. Tak sa musíte stavať aj k práci, ktorá si bude vyžadovať oveľa viac Vášho času.

Pre Vaše napredovanie je dôležitý nielen správny výber zamerania, ale aj propagácia. Ak časom pomýšľate aj na zahraničnú spoluprácu, určite zvážte aj návštevu jazykovej školy. Angličtina dnes hýbe svetom, a ak ju budete ovládať, nebudete musieť míňať svoje zdroje na platenie tlmočníka. V priateľskej atmosfére sa oveľa ľahšie uzatvárajú aj samotné obchody. Aj pre Vás je teda kľúčové, akú školu a prístup zvolíte. Kurz by sa mal prispôsobiť aj Vašim potrebám, a tak ho hľadajte vo svojom okolí. Svoje služby Vám ponúka napríklad aj v Košiciach Jazyková škola Empire.

Nutnosť ovládania cudzieho jazyka sa k nám dostáva žiaľ až v dospelosti, kedy sa nové učíme len ťažko. Nepodceňujte teda ani budúcnosť svojich ratolestí, veď kurzy angličtiny pre deti sú dostupné a vedené hravou formou

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

F  Tento test je Free, môžete si ho zadarmo vyplniť koľkokrát chcete aj bez registrácie. Účtovanie zásob spôsobom B
10 príkladov
Spustiť test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - účty v účtovnej osnove
10 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie pohľadávok a záväzkov
12 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=V-podnikani-sa-musite-postavit-na-vlastneho-nohy&idc=193

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.