Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Účtovníci a mzdári teraz získajú softvér so špičkovým notebookom zadarmo.

| Sponzorovaný článok, KROS a.s.

Chcete nový účtovný a mzdový softvér do vašej firmy? Program pre vedenie účtovníctva a výpočet miezd v hodnote až 1 000 € môžete získať spolu so špičkovým notebookom HP v novej súťaži. Stačí stiahnuť bezplatnú verziu programu. 

Získajte notebook s programom KROS v hodnote 1000 € zadarmo

Získajte nový softvér KROS s notebookom zadarmo

Účtovníci môžu získať nový ekonomický softvér do firmy naozaj jednoducho. Stačí, ak si v októbri stiahnu bezplatnú verziu programov ALFA plus jednoduché účtovníctvo, OLYMP mzdy a personalistika alebo OMEGA podvojné účtovníctvo na stránke www.kros.sk/sutaz a budú automaticky zaradení do súťaže o skvelé ceny.

Hráme o 3 notebooky a ekonomický softvér za 4 800 €

3 programy KROS so špičkovým notebookom HP čakajú na svojich nových majiteľov. Moderné a štýlové notebooky Hawlet-Packard vybavené výkonným procesorom Core i3, 8 GB RAM, 15.6" displejom, 2GB grafickou kartou a rýchlym SSD diskom s prehľadom zvládnu spracovať aj náročné programové úlohy. Budú tak šikovným pomocníkom vo vašej každodennej práci. Ku každému notebooku výherca získa aj ekonomický softvér ALFA plus, OLYMP alebo OMEGA podľa vlastného výberu v hodnote až 1 000 € s Balíkom podpory. Výhercov vyžrebujeme 4. 11. 2016.

Začnite účtovať bez zbytočných nákladov  

Bezplatné verzie programov ALFA plus a OMEGA umožňujú začať viesť jednoduché a podvojné účtovníctvo zadarmo. V mzdovom softvéri OLYMP spracujete mzdy a personalistiku 4 mesiace bezplatne. V programoch je zapracovaná aktuálna legislatíva a funkcie, ktoré výrazne uľahčujú účtovanie a šetria čas. Každý si môže bezplatne vyskúšať, prečo sú programy KROS dlhodobom najpredávanejšie v kategórii balíkových ekonomických softvérov na Slovensku.

Stiahnite si do 31. 10. 2016 bezplatné verzie ekonomických programov KROS na www.kros.sk/sutaz.

 

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu 21 rokov a jej softvérové riešenia si zakúpilo viac ako 86 tisíc slovenských firiem.

 


Autor: Sponzorovaný článok, KROS a.s.

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 -30 v decembri? To nie je normálne. Podnikatelia a živnostníci majú aj tak dôvod k radosti -30 v decembri? To nie je normálne. Podnikatelia a živnostníci majú aj tak dôvod k radosti

05. 12. 2016, Sponzorovaný článok, KROS a.s. V decembri celé Slovensko zasiahne mrazivá zima, ktorú budú okrem výdatného sneženia sprevádzať aj nízke teploty... celý článok


 KROS ponúka zľavu na softvér a súťaž o skvelé ceny KROS ponúka zľavu na softvér a súťaž o skvelé ceny

19. 09. 2016, Sponzorovaný článok, KROS a.s. Získate programy a najlepšie služby so zľavou 25 % a navyše budete zaradený do žrebovania o 12 skvelých cien.... celý článokOtázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Uctovnici-a-mzdari-teraz-ziskaju-softver-so-spickovym-notebookom-zadarmo-&idc=278

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.