Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Ready made s.r.o.: Dobrá príležitosť, ako môžete začať podnikať

| Sponzorovaný článok

Thomas Wolfe raz povedal, že vrchol úspechu dosiahnete v momente, keď sa prestanete zaujímať o peniaze, popularitu a komplimenty. A prvým krokom k úspechu mnohých z nás je práve založenie spoločnosti, pri ktorom si ale bez potrebného kapitálu zrejme moc nevystačíme.

Ale v dnešnej dobe sa dá aj táto situácia veľmi jednoducho vyriešiť. Napríklad s ready made s.r.o., ktorá je už predzaložená a registrovaná aj na Daňovom úrade. Poďte sa preto spolu s nami pozrieť na niektoré dôležité detaily.

Jasný účel odpredaja ready made firmy

Možno ste si v dnešnej modernej dobe zvykli na kompletné balíky poistenia, systémov a iných služieb, ktoré vám majú vaše fungovanie a jednotlivé činnosti zjednodušiť. Inak tomu nie je ani v prípade špeciálnej ready made s.r.o.

Špeciálny je v podstate iba názov, inak sa jedná o klasickú spoločnosť, ktorá bola založená výlučne za účelom jej odpredaja klientom, a preto nikdy nevykonávala žiadnu činnosť. To znamená, že je bez obchodnej histórie a iných záväzkov, ktoré by vám v budúcnosti mohli spôsobiť nemilé prekvapenie.

Navyše je to spoločnosť, ktorá je už registrovaná na Obchodnom registri a Daňovom úrade. V mnohých prípadoch a hlavne vďaka týmto už nepotrebným úkonom, môžete podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

Ako je to s organizačným zložením, názvom, sídlom a predmetom činnosti takejto firmy?

Jedna vec je si kúpiť vo výhodnej cenovej ponuke už založenú spoločnosť a druhá zriadiť organizačnú zložku na Slovensku, a pritom dobre ušetriť množstvo času. Na druhej strane sa ale pýtate, čo bude s názvom takejto firmy, predmetom jej podnikania, konateľmi alebo sídlom? Už založená spoločnosť tieto náležitosti a podmienky predsa musí spĺňať?!

V cene predaja takejto firmy je zmena spomenutých vecí možná. Kúpou ready made sa predsa zmení konateľ a spoločník, samozrejme, že máte svoj predmet podnikania, na základe ktorého sa bude možno meniť aj názov firmy a zrejme aj jej sídlo.

To všetko sa v rámci takéhoto výhodného predaja dá veľmi jednoducho a rýchlo vyriešiť, bez toho, aby ste museli behať po potvrdenia po úradoch.Autor: Sponzorovaný článok

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 Čas na podanie daňového priznania sa blíži: Vyplňte ho rýchlo a jednoducho pomocou apky! Čas na podanie daňového priznania sa blíži: Vyplňte ho rýchlo a jednoducho pomocou apky!

11. 02. 2019, mojedane.sk - Sponzorovaný článok Nemusíte šedivieť z toho, že opäť prichádza čas daňových priznaní. Pripraviť si daňové podanie online zvládnete bez problémov aj vy sami.... celý článok


 Postarajte sa o svoj nehmotný majetok práve založenej firmy Postarajte sa o svoj nehmotný majetok práve založenej firmy

28. 01. 2018, PR článok Nehmotný majetok je nefyzický majetok, ktorý určuje hodnotu alebo trhovú výhodu vašej firmy a všeobecne je jeho životnosť dlhšia ako jeden rok. ... celý článok


 Akým podmienkam podlieha založenie organizačnej zložky Akým podmienkam podlieha založenie organizačnej zložky

24. 01. 2018, PR článok Pri plánovanom založení organizačnej zložky je vždy nutná dôkladná dokumentácia materskej spoločnosti zodpovedajúca požiadavkám konkrétneho práva. ... celý článokDotazy & Diskuze k tomuto článku

  1. [ 1] Pato78 16.12.2019, 15:44

    Dobry den, chcel by som sa Vas poprosit, odporucate mi kupit s.r.o. s historiou napr. ako maju tu ? https://www.incorporated.sk/predaj-sro-s-historiou/ Ide o to ze to potrebujem kvoli uveru na auto, a bojim sa aby tam nenaskocili neake dlhy alebo take neco

  1. [ 2] Boohaakemeno 22.01.2020, 12:47

    K ready made sro odporucam <a href="https://www.fio.sk/" >Ucet vo fio je zadarmo</a>

Vložiť komentár:

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Ready-made-s-r-o-Dobra-prilezitost-ako-mozete-zacat-podnikat&idc=365

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.