Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Pre podnikanie sú peniaze nevyhnutné

| Sponzorovaný článok

Hoci ich najmä na začiatok nepotrebujete až tak veľa, ako by sa mohlo zdať, šetreniu sa v začiatkoch ani neskôr nevyhnete.

Na začiatku tak nepotrebujete desaťtisíce, postačí Vám základné imanie, prípadne vlastný priestor. Pokojne môžete podnikať aj z vlastného domu, to však závisí od Vášho zamerania. Táto možnosť je využívaná najmä ak podnikáte prostredníctvom internetu, či už je to predaj služieb alebo tovarov. Ak svoju firmu len rozbiehate, nepotrebujete drahé vybavenie kancelárie, či lukratívnu adresu v centre mesta. Nikto nevie dopredu odhadnúť, či sa mu bude dariť a riziko neúspechu je tu vždy. Ak ho neberiete do úvahy a jednoducho investujete všetok svoj čas aj energiu do prosperity firmy, nie je prenájom kancelárie, ako sídla spoločnosti, tým najlepším rozhodnutím.

Sídlo firmy potrebujete, je predsa nevyhnutné pre zápis do Obchodného registra. Ak však uvažujete nad prenájmom, premyslite si, či je to predsa len dobrým riešením. Okrem vysokého prenájmu, ktorý Vás bude mesačne stáť nemalé peniaze, je tu aj riziko sťahovania Vašej spoločnosti. Aj pre tieto dôvody je pre väčšinu podnikateľov oveľa lákavejšie virtuálne sídlo spoločnosti. Toto síce taktiež máte v prenájme, avšak keďže sa na tejto adrese nezdržiavate, je jeho cena výrazne nižšia, ako u bežného prenájmu, a tak môže mať Vaša firma adresu aj v centre mesta.

Toto však nie je Vašou jedinou starosťou. Ak chcete podnikať, musíte si firmu najskôr založiť. To sa spája s množstvom času a povinností, ktoré môžete pokojne prenechať aj spoločnosti VENICE s.r.o. Takto si svoj začiatok uľahčuje stále viac podnikateľov.

Nemusíte sa teda obávať týchto povinností a aj založením s.r.o. na mieru od profesionálnej firmy ušetríte svoj čas i zbytočné starosti.


Autor: Sponzorovaný článok

Inzercia ∇



Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý





Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:




Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií





Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Pre-podnikanie-su-peniaze-nevyhnutne&idc=178

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.