Pomocník moderného podnikateľa: online fakturačný program

Urobí vám poriadok vo faktúrach, vybaví za vás rutinné úlohy a raz-dva ho prepojíte s bankou. Prečítajte si, čo všetko dokáže fakturačný program – ukážeme vám, aké funkcie ponúka a vďaka čomu budete fakturovať už cestou zo stretnutia. 

Fakturácia takmer bez námahy

Faktúry zdĺhavo nevypisujete, iba zadáte IČO odberateľa, položku a sumu úhrady. Náležitosti, ako je adresa či výška DPH, program doplní sám a dohliadne, aby nič dôležité nechýbalo. Faktúru odošlete pomocou pár kliknutí, pokojne z mobilu. Inteligentný fakturačný program, ako napríklad iDoklad, vám umožní nastaviť automatické zasielanie pravidelných faktúr, a keď máte vlastný e-shop, odošle faktúru ku každej objednávke.  

Všetkých odberateľov si uložíte do adresára, takže pri fakturácii ich len vyberáte zo zoznamu a všetky údaje sa automaticky prenesú na doklad. Navyše si pri klientoch môžete nastaviť zľavu alebo napríklad pozmenený dátum splatnosti. Fakturačný program vám ukáže aj kompletnú históriu faktúr a pri všetkých máte prehľad, či už klient zaplatil.

uctovny SW office zdroj: unsplash.com/photos/D8yv3j37S9Y

Presne viete, ako sa vášmu biznisu darí

Program vám ukáže, ako ste na tom s cash flow, teda aký máte rozdiel príjmov a výdavkov za zvolené obdobie. Pomocou pár kliknutí si zobrazíte prehľadnú tabuľku so stavom svojich financií. Údaje si môžete stiahnuť napríklad do Excelu a podľa potreby ich upraviť.

Prepojenie s e-shopom, bankou alebo napríklad CRM

Fakturačný systém prepojíte s ďalšími nástrojmi — vďaka prepojeniu s bankou nemusíte kontrolovať úhrady na účte a pri integrácii s CRM nemusíte tie isté údaje vypisovať do viacerých systémov.  

Pri integrácii s e-shopom si zautomatizujete posielanie objednávok alebo faktúr. Mnohí podnikatelia ocenia aj prepojenie s aplikáciami, ktoré merajú čas, alebo zjednodušujú riadenie projektov, ide napríklad o program Freelo.

Spolupráca s účtovníčkou a úradmi

V programe bez problémov vytvoríte prístup svojej účtovníčke alebo ho prepojíte s jej účtovným systémom, ako je Money S3, Pohoda alebo Vario. Budete mať istotu, že vaša účtovníčka dostane doklady v správnom formáte a skontroluje vám ich na diaľku.

Program vám uľahčí tvorbu priznania k dani z príjmov fyzických osôb, DPH alebo kontrolného výkazu. Pomocou pár klikov vygeneruje podklady a tie nahráte na portál Finančnej správy. 


Presvedčte sa, ako fakturačný systém pracuje za vás, vyskúšajte si 30-dňovú skúšobnú verziu iDokladu a sami posúďte, ako vám zjednoduší podnikanie.

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie stravného
11 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
F  Tento test je Free, môžete si ho zadarmo vyplniť koľkokrát chcete aj bez registrácie. Účtovanie zásob spôsobom A
10 príkladov
Spustiť test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - Základy účtovníctva II
10 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Prečítajte si tiež

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Pomocnik-moderneho-podnikatela-online-fakturacny-program&idc=511

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.