Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Podnikatelia a živnostníci vo februári ušetria stovky eur!

| Sponzorovaný článok, KROS

Najlepšia ponuka sezóny je tu! Ekonomický a stavebný softvér KROS teraz každý získa s mimoriadnou zľavou -50 %. Firmy a živnostníci si môžu dopriať najpredávanejšie ekonomické programy maximálne výhodne.

krosk akcia

Začiatok roka je ideálne obdobie na výmenu softvéru. Ak vás nepočúva váš existujúci softvér, alebo hľadáte nový program do vašej firmy, teraz je správny čas. Obľúbené a spoľahlivé programy na spracovanie  jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva a správny výpočet miezd teraz získate za polovičnú cenu.

Ekonomické programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvoOLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo obsahujú vždy aktuálnu legislatívu, vrátane daňových priznaní.

Vďaka novým variantom Balíkov podpory získate aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne, videoškolenia a publikácie zadarmo a ďalšie výhody.

So zľavou 50 % získate aj moderný E-shop INTEO prepojený s účtovníctvom, službu NEO Business Intelligence na vizualizáciu firemných štatistík alebo službu Online fakturácia a prehľad o firme, ktorá vám umožní jednoducho fakturovať cez internet.

Zľava 50 % na všetky programy KROS a vybrané služby platí do 28. 2. 2016.

Pridajte sa k viac ako 82 000 slovenským  firmám a živnostníkom, ktorým programy KROS denne pomáhajú.

Viac na www.kros.sk/akcia

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 82 tisíc zákazníkov.


Autor: Sponzorovaný článok, KROS

Inzercia ∇Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Podnikatelia-a-zivnostnici-vo-februari-usetria-stovky-eur-&idc=256

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.