Videokurz Kurzy účtovnictva

Podnikatelia a živnostníci vo februári ušetria stovky eur!

Najlepšia ponuka sezóny je tu! Ekonomický a stavebný softvér KROS teraz každý získa s mimoriadnou zľavou -50 %. Firmy a živnostníci si môžu dopriať najpredávanejšie ekonomické programy maximálne výhodne.

krosk akcia

Začiatok roka je ideálne obdobie na výmenu softvéru. Ak vás nepočúva váš existujúci softvér, alebo hľadáte nový program do vašej firmy, teraz je správny čas. Obľúbené a spoľahlivé programy na spracovanie  jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva a správny výpočet miezd teraz získate za polovičnú cenu.

Ekonomické programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvoOLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo obsahujú vždy aktuálnu legislatívu, vrátane daňových priznaní.

Vďaka novým variantom Balíkov podpory získate aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne, videoškolenia a publikácie zadarmo a ďalšie výhody.

So zľavou 50 % získate aj moderný E-shop INTEO prepojený s účtovníctvom, službu NEO Business Intelligence na vizualizáciu firemných štatistík alebo službu Online fakturácia a prehľad o firme, ktorá vám umožní jednoducho fakturovať cez internet.

Zľava 50 % na všetky programy KROS a vybrané služby platí do 28. 2. 2016.

Pridajte sa k viac ako 82 000 slovenským  firmám a živnostníkom, ktorým programy KROS denne pomáhajú.

Viac na www.kros.sk/akcia

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 82 tisíc zákazníkov.

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Rozlišovanie aktív a pasív
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie dlhodobého hmotného majetku
4 príklady
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
F  Tento test je Free, môžete si ho zadarmo vyplniť koľkokrát chcete aj bez registrácie. Účtovanie zásob spôsobom B
10 príkladov
Spustiť test

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Podnikatelia-a-zivnostnici-vo-februari-usetria-stovky-eur-&idc=256

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.