Naučte sa Zákon o DPH jednoducho a efektívne s naším video kurzom

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete podnikania je dôležité mať aktuálne znalosti a zručnosti v oblasti DPH. Preto vám predstavujeme náš najnovší Video kurz Zákon o DPH, ktorý nájdete na našej stránke kurzy-skolenia.com. Tento kurz je ideálny pre podnikateľov, účtovníkov, daňových poradcov a všetkých, ktorí chcú mať pevné základy v tejto oblasti.

Zákon o DPH Video kurz Zákon o DPH, zdroj: kurzy-skolenia.com

Prečo si vybrať náš video kurz?

 

1) Komplexný obsah a odborné vedenie

Naša lektorka pre vás pripravila až 43 hodín kvalitného obsahu rozdeleného do 12 kapitol a 70 videolekcií. Kurz je aktualizovaný podľa poslednej novely zákonom č. 102/2024 Z. z., čo zaručuje, že všetky informácie sú aktuálne a relevantné. Zákon o DPH je podrobne vysvetlený a prepojený s množstvom praktických príkladov z praxe lektorky, ale aj z metodických pokynov a usmernení Finančnej správy SR, judikátov Súdneho dvora EÚ a zasadnutí komisií pre DPH. Navyše, na konci každej kapitoly (témy) sú pripravené otázky pre lepšie utvrdenie učiva. 

 

2) Flexibilita

Video kurz je dostupný online, čo znamená, že sa môžete učiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nezáleží na tom, či ste doma, v kancelárii alebo na cestách – kurz máte vždy po ruke.

 

3) Praktické príklady

Kurz obsahuje množstvo reálnych príkladov, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť teóriu a aplikovať ju v praxi. To je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí sa potrebujú orientovať v konkrétnych situáciách, s ktorými sa môžu stretnúť vo svojej práci.

 

4) Ročný prístup

Zakúpením kurzu získavate prístup na celý rok, čo vám umožňuje vrátiť sa k jednotlivým lekciám podľa potreby a opakovane si prechádzať dôležité témy.

 

5) Učte sa vlastným tempom a podľa svojich potrieb

Náš video kurz Zákon o DPH vám umožňuje maximálnu flexibilitu. Nemusíte pozerať videá jedno za druhým. Môžete si vybrať poradie lekcií podľa vlastných potrieb a študovať tak často, ako vám vyhovuje. Táto flexibilita zabezpečuje, že sa môžete zamerať na oblasti, ktoré potrebujete najviac, a vrátiť sa k témam, ktoré si vyžadujú viac pozornosti. To všetko vám poskytuje komfort a pohodlie pri získavaní nových vedomostí.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa na kurz je jednoduché. Navštívte našu stránku kurzy-skolenia.com, kde nájdete všetky potrebné informácie o kurze, vrátane možnosti zakúpenia prístupu. Využite túto jedinečnú príležitosť a zvýšte svoju odbornosť v oblasti DPH už dnes!

Nezmeškajte túto šancu! Vzdelávanie je kľúčom k úspechu v každej profesionálnej oblasti. 

Do 23.6.2024 platí uvádzacia zľava 10% so zľavovým kódom „PROMODPH24“, využite ju.

EDU-LAND s.r.o.

Ponúkame komplexné kurzy účtovníctva dostupné online formou video lekcií, ktoré sú prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Naše kurzy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám začiatočníkov aj pokročilých. Vďaka našim video lekciám sa môžete učiť vlastným tempom a kedykoľvek vám to vyhovuje, čo vám umožní získať nové zručnosti a znalosti bez ohľadu na váš rozvrh.

www.kurzy-skolenia.com 

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie pohľadávok a záväzkov
12 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - účtovná teória
9 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vzájomné započítanie pohľadávok a záväzkov
6 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Naucte-sa-Zakon-o-DPH-jednoducho-a-efektivne-s-nasim-video-kurzom&idc=537

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.