Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Máte tieto problémy v účtovníctve? Inovujte a zefektívnite procesy

| Brandvoice - uctujpohodlne.sk

andrea

Vediete klasické účtovníctvo s hordami papierov, dokumentov a šanónov? Zmeňte zastaralé procesy  a zefektívnite prácu vašich účtovníkov. Zaraďte sa medzi úspešné podniky pomocou inovácii. Zefektívnite tak prácu účtovného oddelenia a ušetríte peniaze.

Každý, kto vedie väčšiu alebo menšiu firmu, pozná ten pohľad na účtovníka zahrabaného v papierocha šanónoch. Hordy dokumentov a systém, v ktorom sa vyzná len zasvätený. Okrem toho, že tento spôsob bol bežnou praxou minulých rokov, je aj celkom nebezpečný.
Predstavte si, že by v takomto stave prišlo k nehode. Nemáte zálohy a celý archív je nenávratne preč.


Ďalšou hrozbou pre klasické účtovníctvo je výpadok či poškodenie drahého hardvéru. Tento stav buď na nejaký čas ochromí vaše účtovné oddelenie a oprava vás vyjde draho, alebo vás to „len“ vyjde draho s úplne novým hardvérom.
Kto nezažil pátranie po konkrétnej faktúre a čakanie? Neprehľadný systém ukladania dokumentov do šanónov neumožňuje vašim zamestnancom pracovať efektívne a včas dodať podklady, ktoré potrebujete. V podstate nič nemáte po ruke a ste odkázaný na čakanie.
sanony
Zdroj: pexels.com

Určite aj vám pri čítaní napadli viaceré nedostatky v procesoch účtovníctva, aj my by sme mohli rozpisovať nedostatky. Avšak to by bol článok o problémoch a nie o riešeniach.
Čo vyrieši modernizácia procesov v účtovníctve?
S moderným riešením účtovníctva vymeníte hromady šanónov za hromadu výhod. Získajte bezpečné miesto pre vaše dáta a ušetrite peniaze za nákladnú IT infraštruktúru. Vďaka šikovnému riešeniu

ÚčtujPohodlne budú vaše dáta pre vás vždy dostupné odkiaľkoľvek. Zamestnancom umožníte
pracovať z domu, chaty, záhrady a vy ich môžete kontrolovať a kedykoľvek nahliadnuť do aktivít. Vaše dokumenty máte poruke a viete ich ľahko vyhľadať.Efektivita a automatizovanie procesov
Vďaka inovatívnemu riešeniu a automatizovaným procesom sa práca účtovníkov zefektívni a urýchli.


Moderné účtovné procesy vedia odstrániť hneď niekoľko zbytočných krokov a znížiť chybovosť.
Jednoduchý proces sa začína skenovaním dokumentu (faktúry, bločky...), ten sa automaticky
spracuje do formátu pre ekonomický softvér a následne ho účtovník zaúčtuje. Do systému môžu dokumenty nahrávať aj klienti či kolegovia, vďaka čomu ušetríte čas i papier. Už žiadne ručné prepisovanie. Dosiahnete zníženú mieru chybovosti a viditeľné zrýchlenie procesov. Takto automaticky spracované dokumenty viete ďalej zdieľať s kolegami, posielať či archivovať.
uctuj pohodlne
Zdroj: uctujpohodlne.sk

Bezpečnosť, aktualizácie a zálohy O ochranu dát sa stará tím profesionálov, rovnako ako aj o aktualizácie a zálohy. Neriešite nefunkčný systém, skrine plné dokumentov, straty dát či výpadky. Vysoká miera fyzickej a virtuálnej bezpečnosti chráni vaše dáta pred stratou alebo krádežou. Automatické zálohy sú uchovávané od prvého dňa v mesiaci posledné 3 mesiace a zároveň posledných 7 dní.

Okrem toho s ÚčtujPohodlne získate aj certifikovaného technika, ktorý vám je k dispozícii 24/7.
Tak čo myslíte, je čas na inováciu, ktorá šetrí? Posuňte svoje účtovníctvo vpred zjednodušte si život.


Ak ste nerozhodný, vyskúšajte DEMO účet na 1 mesiac zdarma. Spoznáte všetky kvality a váš život sa zjednoduší. Začnite účtovať pohodlne.


Máte otázky?
E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk
Tel.: +421 907 627 507


Autor: Brandvoice - uctujpohodlne.sk

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 Účtovníctvo v koronakríze – ako na bezpečnú a jednoduchú prácu z domu? Účtovníctvo v koronakríze – ako na bezpečnú a jednoduchú prácu z domu?

26. 01. 2021, Brandvoice - uctujpohodlne.sk Konečne môžu aj účtovníci pracovať z domu. Stačí poznať správne a bezpečné nástroje a aj ľudia spravujúci firemné peniaze môžu pracovať z... celý článokOtázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Mate-tieto-problemy-v-uctovnictve-Inovujte-a-zefektivnite-procesy&idc=450

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.