Láka podnikanie aj Vás?

Presadiť sa v profesnej oblasti nie je vždy jednoduché, no neraz nás od zamestnania odrádzajú aj pevne stanovené pravidlá a firemná kultúra v spoločnostiach.

Práve to je hlavným dôvodom, prečo sa stále viac púšťame do vlastných podnikateľských pokusov. Samostatnosť a sloboda v rozhodovaní sú hlavným lákadlom najmä pre tých, čo sa nemôžu alebo jednoducho nechcú viazať na presný pracovný čas. Aj počet malých firiem na našom trhu sa tak rozrastá, preto sa neoplatí veľmi zaháľať.

Dobrý nápad treba speňažiť, no netreba podceňovať ani konkurenciu. Začiatky, samozrejme, nie sú ľahké, no v prvom rade sa musíte rozhodnúť, či dáte prednosť vlastnej aktivite pri zakladaní firmy, alebo si spoločnosť jednoducho kúpite. Aj túto možnosť ponúka náš trh a vďaka tomu môžete svoje podnikanie rozbehnúť v rekordnom čase. Ak teda nechcete čakať na zápis do Obchodného registra, niekedy aj viac ako tri týždne, jednoznačne sa Vám oplatí poobzerať po ready made spoločnostiach.

Práve táto možnosť Vám totiž ponúka urýchliť Vaše podnikanie. Vlastnú firmu tak môžete mať už v priebehu niekoľkých pár dní, či dokonca hodín. Táto možnosť sa Vám oplatí najmä ak budete platcom DPH, pretože na pridelenie identifikačného daňového čísla si inak počkáte dokonca aj niekoľko mesiacov.

Ak už dlhšie premýšľate nad vlastným podnikaním a zrazu sa objaví výborná príležitosť na obchodnú spoluprácu, taktiež je výhodné, ak Vaša „nová“ firma má aj istú obchodnú históriu. Spolu s rýchlosťou akou môžete podnikať tak ponúkajú ready made spoločnosti výbornú šancu aj pre Vás, stačí sa po tej správnej poobzerať na ready-made-sro.sk.

Aj takáto firma však potrebuje sídlo. Možnosť ušetriť na mesačných výdavkoch ponúka aj virtuálna kancelária, ktorú môžete mať aj v centre Bratislavy, a to za prijateľnú cenu

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

F  Tento test je Free, môžete si ho zadarmo vyplniť koľkokrát chcete aj bez registrácie. Účtovanie s pokladnicou a bank. účtami
6 príkladov
Spustiť test
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Súvislý príklad z podvojného účtovníctva II
30 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie zahraničnej meny
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Laka-podnikanie-aj-Vas-&idc=190

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.