Každá firma si zaslúži skvelý darček. Aj tá vaša

Kros Vanoce

Od januára 2016 nás čakajú viaceré legislatívne zmeny. Budete na ne pripravení? Doprajte šťastné Vianoce nielen vašim blízkym, ale aj vašej firme. Ekonomické programy KROS získate so zľavou 20 % a skvelým darčekom. 

Od nového roka sa toho v našej legislatíve opäť veľa zmení. Budeme podávať nové tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2015. Zmenil sa spôsob uplatňovania DPH a nastali aj zmeny v odpisovaní majetku. V mzdách sa opäť mení minimálna mzda, maximálne vymeriavacie základy, maximálny denný vymeriavací základ pre výpočet náhrady pri PN a výška hraničnej sumy pre dlhodobo nezamestnaných. Zmena nastáva aj pri výpočte exekučných zrážok – mení sa výška nepostihnuteľnej časti na povinného a vyživované osoby. K tomu pridajte "obľúbené" obdobie každého účtovníka: účtovné závierky a daňové priznania. Ako sa z toho nezblázniť?

Riešenie je jednoduché

Stačí používať kvalitný ekonomický softvér s aktuálnou legislatívou bez nutnosti zložitých úprav alebo nastavení. V programoch KROS nájdete moderné funkcie, ktoré reálne dokážu ušetriť desiatky hodín mesačne oproti iným programom alebo online účtovným aplikáciám. Zmeny v legislatíve nemusíte detailne sledovať ani ručne nastavovať - jednoducho sa spoľahnite na to, že budú zapracované v programe.  

Šťastné a darčekové Vianoce pre každú firmu

Obľúbené programy ALFA plus - jednoduché účtovníctvoOLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo získate s vianočnou zľavou 20 %.

Ku každému programu vám pribalíme aj skvelý darček podľa výšky objednávky - kávovar Bosch Tassimo, tablet Lenovo, kávovar Krups alebo notebook Lenovo. 

 

Kvalita overená časom - programy KROS sú s vami 20 rokov

Od roku 1995 pomáhajú desiatkam tisíc slovenských firiem v každodennom spracovaní účtovníctva a výpočtu miezd. Nech ste malý živnostník, ktorý potrebuje viesť jednoduché účtovníctvo a fakturáciu alebo majiteľ väčšej firmy, riešenie od KROSu je dostupné pre každého. Vyskúšajte rokmi a 82 000 používateľmi overené riešenie. 

Užite si tento rok šťastné a darčekové Vianoce so softvérom KROS. 

 

Akcia platí aj na stavebný a znalecký softvér do 23. 12. 2015 na www.kros.sk/akcia.

 

KROS a. s. je popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Už 20 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA plus, OMEGA, OLYMP, iKROS, NEO BI), stavebný softvér (program CENKROS plus, SMART plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS si zakúpilo viac ako 82 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru.

Informácie poskytol:

  • Mgr. Jiří Galdia
  • KROS a. s., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina
  • tel.: 041/707 18 04
  • email: galdia@kros.sk
  • www.kros.sk/tlacovyservis

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Oprava chýb v účtovníctve
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - účtovná teória
9 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie obstarania majetku
9 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Kazda-firma-si-zasluzi-skvely-darcek-Aj-ta-vasa&idc=247

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.