KROS ponúka zľavu na softvér a súťaž o skvelé ceny

Túto jeseň získajú slovenské firmy a živnostníci nový softvér oveľa výhodnejšie. Firma KROS pre všetkých pripravila mimoriadnu akciu "Ušetrite a ešte vás aj odmeníme". Získate v nej programy a najlepšie služby so zľavou 25 % a navyše budete zaradený do žrebovania o 12 skvelých cien.

Akcia Ušetrite a ešte vás aj odmeníme  

Rozhodnite sa teraz pre nový softvér do vašej firmy. Pri nákupe ekonomických a stavebných programov KROS teraz ušetríte desiatky eur vďaka 25% zľave. Získate obľúbené a kvalitné programy na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd za výhodnú cenu. 

K programom ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo dostanete Balík podpory až na 1 rok zadarmo, vďaka ktorému bez obáv zvládnete všetky legislatívne zmeny za začiatku roka 2017, vrátane daňových priznaní. Vo vyšších balíkoch podpory sú pripravené aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne a videoškolenia a publikácie zadarmo.

Program na vedenie jednoduchého účtovníctva získate už od 107,10 € s DPH, softvér na vedenie podvojného účtovníctva od 335,70 € s DPH a pomocníka pre správny výpočet miezd od 86,40 € s DPH. Stavebné firmy ocenia zníženú cenu novej generácie najpredávanejšieho stavebného softvéru CENKROS 4, ktorý ako jediný softvér pracuje s originálnou databázou CENEKON. 

Praktické služby so zľavou

K programom si môžete objednať aj vybrané služby, ktoré výrazne uľahčujú každodenné spracovanie účtovníctva a faktúr. Vďaka službe iKONEKT jednoducho prepojíte vaše účtovníctvo s online fakturáciou, čo výrazne zrýchli spracovanie faktúr. Služba E-shop INTEO umožňuje jednoduché vytvorenie internetového obchodu prepojeného na účtovníctvo a sklad. Ak už e-shop máte, môžete automaticky sťahovať všetky objednávky a údaje zo skladu vďaka službe Konektor.

Odmeníme vás - získajte 3x pobyt a 9x softvér KROS za 1 €

Každý zákazník, ktorý využije jesennú akciu, bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny - 3x rekreačný pobyt podľa vlastného výberu v hodnote 800 € a 9x softvér KROS len za 1 €. Šanca na výhru je vysoká, pretože sa žrebuje každý týždeň a účastníci, ktorí nevyhrajú, sú automaticky zaradení do ďalšieho žrebovania. Čím skôr akciu využijete, tým častejšie budete v žrebovaní.

 

Táto jeseň je na nákup softvéru naozaj ako stvorená. Rozhodnite sa čo najskôr na www.kros.sk/akcia.  

 

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 86 tisíc zákazníkov.

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie výnosov z hospodárskej činnosti
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie pohľadávok
7 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test z účtovníctva
6 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Prečítajte si tiež

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=KROS-ponuka-zlavu-na-softver-a-sutaz-o-skvele-ceny&idc=276

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.