Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Daňové priznanie za rok 2018: Aplikácia to zvládne za vás

| Sponzorovany článok

Ani budúci rok sa povinnosti podať daňové priznanie za rok 2018 nevyhnete. Namiesto toho, aby ste platili daňových poradcov, môžete vyskúšať aplikáciu, ktorá vašu daňovú povinnosť vyčísli rýchlo a efektívne.

Jednoduché vyplnenie daňového priznania 2018


Online aplikácia na podanie daňového priznania typu A 
je jednoduchá na ovládanie. Vyberiete si účtovné obdobie, v ktorom si chcete priznanie podať. V tomto prípade pôjde o rok 2018. Vyplníte osobné údaje, zaznačíte druhy príjmov, ktoré ste počas roka obdržali (zo zamestnania na Slovensku, zo zahraničia, z dôchodku), daňové zvýhodnenia, zamestnanecké prémie a 2 % dane. Položky, do ktorých vpisujete jednotlivé údaje, sú prehľadné a obsahujú vysvetlivky. V prípade, že niečomu nebudete rozumieť, k dispozícii máte aj videonávod, ktorý vám ukáže, ako na to.

Aplikácia vám zaručí 100 % spoľahlivosť


Nemusíte sa obávať žiadnych nezrovnalostí, aplikácia je priebežne aktualizovaná podľa zákonov. Spracuje vám tiež maximálne limity, nezdaniteľné položky, daňový bonus, príjmy oslobodené od dane a odpočítateľné položky. V prípade chyby alebo vynechania položky vás aplikácia upozorní.

Vyplnenie daňového priznania je rýchle a bezpečné


Daňové priznanie 2018 vyplníte rýchlo online a okamžite uvidíte, v akej výške máte nedoplatok či preplatok na dani. Obávať sa nemusíte ani o bezpečnosť vašich osobných údajov. Za tú ručí HTTPS Security protokol.

Ušetrite čas aj svoju peňaženku


Bežný účtovník si za podanie daňového priznania naúčtuje desiatky eur. Ručné vyplňovanie daňového priznania je nielen náročnejšie na čas, ale je aj omnoho pravdepodobnejšie, že v ňom urobíte chybu. Práve preto je tu k vašej spokojnosti online aplikácia, s ktorou zvládne Daňové priznanie typu A za rok 2018 vyplniť každý a to bez pomoci účtovníka či daňového poradcu, len za sumu 9,90.


Autor: Sponzorovany článok

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 Ako vyplniť daňové priznanie? Existuje jednoduchá cesta Ako vyplniť daňové priznanie? Existuje jednoduchá cesta

09. 03. 2018, Sponzorovaný článok Daňové priznanie nemusí byť nočnou morou. Môžete si pomôcť dômyselnou webovou aplikáciou, ktorá za vás priznanie vyplní.... celý článokDotazy & Diskuze k tomuto článku

  1. [ 1] evafro 07.01.2019, 16:29

    zdravim,k 1.2.2018 som ukoncila zivnost ,ale vlastne az teraz ma napadlo,ze nemam prihlasovacie udaju z danoveho uradu na podanie priznania. da sa to este vybavit ?

  1. [ 2] Dogovaro 07.02.2019, 13:37

    ZDRAVÍM. kde nájdem tlačivo typ B za rok 2018

  1. [ 3] Janokar 18.03.2019, 13:43

    Potrebujem podať daňové priznanie ako predseda SVB, tu som zatiaľ nenašiel recept ani návod ako na to?

Vložiť komentár:

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Danove-priznanie-za-rok-2018-Aplikacia-to-zvladne-za-vas&idc=344

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.