Cestovne príkazy rýchlo, jednoducho a zadarmo


Vypĺňanie cestovného príkazu je jedna z administratívnych činností, s ktorou sa skôr či neskôr stretne skoro každý. Nie je to ale jednoduchá činnosť, ktorá môže spôsobiť hlavy bôľ pre cestujúceho a jeho nadriadených.

Cieľom elektronickej služby eCestak.sk je pomôcť zamestnancom a zamestnávateľom pri tvorbe cestovných príkazov a vyúčtovávaní pracovných ciest. Je prevádzkovaná bezplatne a využíva ju vyše 30 podnikov a viac než 250 jednotlivcov.

Používatelia služby majú možnosť bezplatne využívať formuláre na vypĺňanie a tlač cestovných príkazov a ich vyúčtovaní. Formuláre obsahujú pokročilé výpočty a kontroly vstupných údajov umožňujúce správne vyplnenie aj bez podrobnej znalosti legislatívy. Na prepočty mien vo výpočtoch sú automaticky používané aktuálne kurzy ECB. Tlač formulárov je realizovaná formou exportu do formátu PDF. Nechýba možnosť využiť adresár pracovníkov. Služba tiež poskytuje používateľom priestor na dlhodobé uloženie formulárov a príloh k pracovným cestám.Zaujímavosťou služby eCestak.sk je inovatívny spôsob zadávania presunov počas pracovnej cesty, ako aj možnosť zadať prerušenie pracovnej cesty, napr. keď zamestnanec požiada o dovolenku počas pracovnej cesty.

Podniková registrácia

Je určená pre podniky, ktoré chcú umožniť svojim zamestnancom samostatné vypĺňanie cestovných príkazov so spoločným číslovaním dokladov, centralizovanou správou cestovných príkazov a logom podniku.

V podnikovej registrácií má každý zamestnanec svoje prihlasovacie meno a môže sám vypĺňať svoje cestovné príkazy a vyúčtovania. Nadriadený zamestnanca môže vyplnené formuláre kontrolovať a v prípade potreby dopĺňať.

Sprievodca podnikovej registrácie: https://ecestak.sk/sprievodcapodnik

Diagram podnikovej registrácie

Registrácia jednotlivca
Je určená pre administratívnych pracovníkov, ktorí potrebujú vypĺňať cestovné príkazy nie len pre seba, ale aj za ostatných pracovníkov v rámci jedného alebo viacero podnikov.


Diagram registrácie jednotlivca

Sprievodca registrácie jednotlivca: https://ecestak.sk/sprievodcajednotlivec

Elektronická služba je poskytovaná bezplatne, stačí sa zaregistrovať na https://ecestak.sk/. Využívanie služby si nevyžaduje investíciu do vlastnej IT infraštruktúry, je vždy dostupná priamo cez internet.

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - veličiny v mzdovom účtovníctve v roku 2014
7 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Vedomostný test - účtovná teória
9 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie finančných výpomocí
4 príklady
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Cestovne-prikazy-rychlo-jednoducho-a-zadarmo&idc=154

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.