Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Cestovne príkazy rýchlo, jednoducho a zadarmo

| Sponzorovaný članok


Vypĺňanie cestovného príkazu je jedna z administratívnych činností, s ktorou sa skôr či neskôr stretne skoro každý. Nie je to ale jednoduchá činnosť, ktorá môže spôsobiť hlavy bôľ pre cestujúceho a jeho nadriadených.

Cieľom elektronickej služby eCestak.sk je pomôcť zamestnancom a zamestnávateľom pri tvorbe cestovných príkazov a vyúčtovávaní pracovných ciest. Je prevádzkovaná bezplatne a využíva ju vyše 30 podnikov a viac než 250 jednotlivcov.

Používatelia služby majú možnosť bezplatne využívať formuláre na vypĺňanie a tlač cestovných príkazov a ich vyúčtovaní. Formuláre obsahujú pokročilé výpočty a kontroly vstupných údajov umožňujúce správne vyplnenie aj bez podrobnej znalosti legislatívy. Na prepočty mien vo výpočtoch sú automaticky používané aktuálne kurzy ECB. Tlač formulárov je realizovaná formou exportu do formátu PDF. Nechýba možnosť využiť adresár pracovníkov. Služba tiež poskytuje používateľom priestor na dlhodobé uloženie formulárov a príloh k pracovným cestám.Zaujímavosťou služby eCestak.sk je inovatívny spôsob zadávania presunov počas pracovnej cesty, ako aj možnosť zadať prerušenie pracovnej cesty, napr. keď zamestnanec požiada o dovolenku počas pracovnej cesty.

Podniková registrácia

Je určená pre podniky, ktoré chcú umožniť svojim zamestnancom samostatné vypĺňanie cestovných príkazov so spoločným číslovaním dokladov, centralizovanou správou cestovných príkazov a logom podniku.

V podnikovej registrácií má každý zamestnanec svoje prihlasovacie meno a môže sám vypĺňať svoje cestovné príkazy a vyúčtovania. Nadriadený zamestnanca môže vyplnené formuláre kontrolovať a v prípade potreby dopĺňať.

Sprievodca podnikovej registrácie: https://ecestak.sk/sprievodcapodnik

Diagram podnikovej registrácie

Registrácia jednotlivca
Je určená pre administratívnych pracovníkov, ktorí potrebujú vypĺňať cestovné príkazy nie len pre seba, ale aj za ostatných pracovníkov v rámci jedného alebo viacero podnikov.


Diagram registrácie jednotlivca

Sprievodca registrácie jednotlivca: https://ecestak.sk/sprievodcajednotlivec

Elektronická služba je poskytovaná bezplatne, stačí sa zaregistrovať na https://ecestak.sk/. Využívanie služby si nevyžaduje investíciu do vlastnej IT infraštruktúry, je vždy dostupná priamo cez internet.


Autor: Sponzorovaný članok

Inzercia ∇Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Cestovne-prikazy-rychlo-jednoducho-a-zadarmo&idc=154

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.