Čas na podanie daňového priznania sa blíži: Vyplňte ho rýchlo a jednoducho pomocou apky!

Nemusíte šedivieť z toho, že opäť prichádza čas daňových priznaní. Nie je potrebné ani narýchlo hľadať účtovníka, ktorý vám to vaše správne vyplní. Pripraviť si daňové podanie online zvládnete bez problémov aj vy sami.

Ak potrebujete vyplniť daňové priznanie typu A, ste na správnej adrese. Aplikácia, ktorú nájdete na mojedane.sk pracuje s príjmami zo zamestnania, z dohôd, zo zahraničia a starobného dôchodku. Stačí vám len chvíľa na to, aby ste sa dopracovali k vyplneniu elektronického tlačiva, ktoré bude pripravené na váš neskorší podaj.  

„Vďaka apke je vyplnenie daňového priznania rýchle a prehľadné, som veľmi spokojná. Zvládne to naozaj každý, aj ten, kto to nikdy nerobil a nerozumie sa daniam,“ odporúča Marta, pre ktorú sú dane a problematika s nimi spojená, „španielskou dedinou“. Ste na tom podobne? Po zadaní potrebných informácií apka spracuje vaše príjmy a vypočíta výšku vašej dane za rok 2018. Chcete byť v obraze čo najskôr? Stačí uviesť vaše vstupné údaje a aplikácia vás oboznámi s tým, či vám štát prostriedky vráti, alebo ste dlžníkom vy. Tiež dokáže prepočítať, či ste platili dane v správnej výške.

Nepotrebujete účtovníka, pomôže vám šikovná aplikácia

Nemusíte mať obavy, že systém niečo pomýli alebo popletie. Tento spôsob vypĺňania tlačiva je spoľahlivý, nakoľko je aplikácia neustále aktualizovaná podľa platnej legislatívy. Maximálne limity, nezdaniteľné minimum, odpočítateľné položky, daňový bonus a príjmy oslobodené od dane – to všetko má v merku a dokáže správne spracovať všetky informácie, ktoré jej zadáte.  

Viete, čo by vám nemalo chýbať? Potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od zamestnávateľa zo Slovenska alebo zahraničia, rodné listy vašich detí, prípadne potvrdenie o platbách do 3. piliera. Posledné spomenuté sa týka všetkých, ktorí majú uzatvorenú zmluvu o doplnkovom dôchodkovom sporení. Vyplnenie daňové priznania online je naozaj veľmi jednoduché a pomáha aj tým, ktorí by inak museli vyhľadať odborníka na financie. „Priznám sa, nerozumiem daniam a pred vypĺňaním tlačív mám rešpekt. Tým, že pracujem mimo Slovenska, ťažko by sa mi zháňal účtovník a veci s tým spojené. Našťastie sa týmto spôsobom dá tlačivo jednoducho vypísať a poslať aj zo zahraničia,“ teší sa aupairka Zita, ktorú daňové priznanie online ušetrilo od mnohých „papierovačiek“ a pokojne ho vyplnila aj z ďalekého Londýna. Aplikácia totiž automaticky spracuje aj zahraničné príjmy, aby sa zabránilo dvojitému zdaneniu príjmov.

Vyplnenie daňového priznania online je chytrým riešením

Krok po kroku sa dopracujete k výslednej dani – preplatku alebo nedoplatku. Nemôže sa stať, že by ste niečo urobili zle, aplikácia vás vráti späť, ak na niečo zabudnete alebo vyplníte riadok nesprávne. Tiež ste priebežne informovaní, koľko času potrebujete na dokončenie daňového priznania. Keď je vaše priznanie hotové, po zaplatení poplatku príde vyplnené na vami zadaný email. Apka je „smart“ - rýchla, spoľahlivá a tiež bezpečná. Nemusíte sa naozaj ničoho obávať, za bezpečnosť platieb zodpovedá Trust pay.

Kategórie

Vyskúšajte svoje znalosti v účtovných testoch

K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie dotácií
5 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Doplň doklad k predkontácii
8 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.
K  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test. Účtovanie zálohových faktúr
7 príkladov
Po registrácii  Tento test stojí 1 kredit. Po dokončení registrácie si budete môcť vyskúšať 3 platené testy zadarmo, ďalšie sú spoplatnené symbolickou 0.2 EUR za test.

Prečítajte si tiež

Otázky a Diskusia k tomuto článku

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Pridať komentár

Pre upozornenie na odpoveď Váš email nebude zverejnený, iba naň dostanete správu o novej odpovedi v tejto diskusii.

Možno sa neskôr z emailového upozornenia odhlásiť

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo šestcet čtyřicet tři:

logo

Ako-uctovat.sk

ig Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us
logo

Ako-uctovat.sk

tt Follow us

Stránka vytlačená z url adresy: https://www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Cas-na-podanie-danoveho-priznania-sa-blizi-Vyplnte-ho-rychlo-a-jednoducho-pomocou-apky-&idc=369

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránok nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré vykonáte na základe informácií získaných z tejto stránky.