Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Buďte PROFI účtovník aj Vy!

| EDU-LAND (sponzorovaný článok)

Teraz sa môžete stať profesionálnym účtovníkom už z pohodlia svojho domova! Za zvýhodnenú cenu Vám ponúkame nový online video vzdelávací program – účtovnícky kurz nielen pre začínajúcich účtovníkov, ale pre každého, koho toto odvetvie zaujíma a chce v ňom napredovať. Sada našich online vzdelávacích video kurzov z Vás spraví kvalitného a spoľahlivého účtovníka rýchlo a výhodne!

Vzdelávací video program PROFI účtovník Vám teraz ponúkame za zvýhodnenú cenu. Po niekoľkých rokoch sme svoje webové stránky obliekli do nových šiat, vďaka čomu sa Vám bude vzdelávať jednoduchšie a príjemnejšie. Ak ste začiatočník, ktorý sa chce stať profesionálom, majiteľ účtovníckej firmy, ktorý chce vzdelávať svojich zamestnancov alebo si iba chcete zopakovať či doplniť svoje vedomosti, kurz PROFI účtovník je určený práve pre Vás! A čo tento vzdelávací video program obsahuje?

Online vzdelávací video program PROFI účtovník je sada vzdelávacích kurzov, ktoré Vám pomôžu stať sa účtovníkom. Za špeciálnu zvýhodnenú cenu 499 €, ktorá platí do 31.8.2017,  dostanete licenciu na celý rok, počas ktorého budú video kurzy prístupné. Súčasťou programu sú tieto video kurzy:

  • Zákon o účtovníctve,
  • Jednoduché účtovníctvo,
  • Podvojné účtovníctvo,
  • Mzdové účtovníctvo a 
  • Podvojné účtovníctvo neziskových účtovných jednotiek.

Video program PROFI účtovník je teda kompletnou zbierkou všetkých dôležitých vedomostí a informácií, ktoré by profesionálny účtovník mal ovládať.

Všetky študijné materiály sú dostupné vo formáte PDF a videokurzy môžete sledovať kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s prístupom na internet. Okrem toho získate aj vstup do EDU-LAND VIP ZÓNY na Facebooku.

Stať sa PROFI účtovníkom môžete teraz aj Vy. Stačí si zakúpiť náš nový online video vzdelávací program PROFI účtovník a začať sa vzdelávať!

Objednať kurz »

 

Chcete sa vzdelávať efektívne?

EDU-LAND pre Vás pripravil úplne nový online videovzdelávací portál. Prinášame Vám účtovné video kurzy jednoduchého, podvojného účtovníctva podnikateľov,  podvojného účtovníctva neziskových účtovných jednotiek a video kurz mzdy a personalistika ekonomické video školenia. Objavte a využite obrovské výhody video kurzov.

www.kurzy-skolenia.com

Kurz PROFI účtovník

Autor: EDU-LAND (sponzorovaný článok)

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 Ako začať s účtovníctvom? Rozhovor s Adrianou Gazdovou, lektorkou kurzov o účtovníctve Ako začať s účtovníctvom? Rozhovor s Adrianou Gazdovou, lektorkou kurzov o účtovníctve

06. 09. 2017, Eva Mihalíková Rozhovor s lektorkou účtovníctva, rady pre začínajúcich účtovníkov, tipy ako začať... celý článokKategórie: Účtovanie v praxi

Rýchly prehľad článkov z kategórie Účtovanie v praxi

Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Budte-PROFI-uctovnik-aj-Vy-&idc=307

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.