Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Aktuálne ekonomické informácie o podnikoch na jednom mieste

| Index Podnikateľa, Sponzorovaný článok

Pre ekonomické oddelenia je dôležité mať prehľad o aktuálnej finančnej situácii obchodných partnerov. Informácie o tržbách a ziskoch podnikov je dnes jednoduché nájsť aj na internete. Naša služba IndexPodnikateľa spracováva hospodárske výsledky podnikov prehľadne a na jednom mieste.

Zmeny vo finančnom zdraví firiem je potrebné sledovať nie len na začiatku, ale počas celého trvania spolupráce. Služba monitoringu ekonómov a finančných manažérov ihneď informuje prostredníctvom notifikačného mailu na zmeny, ktoré nastali u sledovanej firmy. Monitoring ponúka časový sled všetkých udalostí, ktoré nastali u konkrétnej firmy. Ekonómovia tu zároveň nájdu aktuálne fakturačné údaje spoločností a informáciu o tom, či je firma platcom alebo neplatcom DPH. Zároveň je tu možnosť vytvoriť skupinu firiem, v rámci ktorej sa dajú porovnávať ich finančné ukazovatele (napr. odberatelia, konkurenti,...). Dáta je možné importovať z IndexuPodnikateľa do Excelu pre ďalšie spracovanie.

Index podnikatela

Okrem toho sú tu informácie o konkurzoch a reštrukturalizáciách, likvidáciách a súdnych rozhodnutiach, ktoré sú pravidelne aktualizované. História súdnych sporov Vám ukáže, v akých sporoch bol Váš obchodný partner účastníkom, buď ako navrhovateľ, alebo ako odporca.
 

 

Viac informácii o našom projekte i o slovenských firmách nájdete na www.indexpodnikatela.sk. Zaregistrujte sa a vyskúšajte si ešte dnes skúšobný 14-dňový prístup k hospodárskym výsledkom podnikov zdarma.


Autor: Index Podnikateľa, Sponzorovaný článok

Inzercia ∇Otázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Aktualne-ekonomicke-informacie-o-podnikoch-na-jednom-mieste&idc=241

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.