Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

Ako zefektívniť spoluprácu účtovníka a podnikateľa?

| Sponzorovaný článok, Helios OneAko zefektívniť spoluprácu účtovníka a podnikateľa?
  • Potrebujete pracovať s rovnakými dátami z viacerých miest súčasne?
  • Máte zamestnancov v rôznych lokalitách a chcete, aby sa dostali k spoločným dátam?
  • Chcete ušetriť čas a zbaviť sa duplicitnej práce pri evidovaní faktúr?

Ak aj Vás trápia podobné problémy, ktoré Vás zbytočne oberajú o čas a energiu, sú pre Vás cloudové služby ako stvorené. Cloud je platforma, ktorá zabezpečuje, aby boli dáta a softvér prístupný online kedykoľvek, kdekoľvek, z akéhokoľvek zariadenia. S jednou registráciou je potom možné sa prihlásiť do ľubovoľného počtu zariadení, či už je to počítač, notebook alebo tablet.

Jedným z cloudových účtovníckych softvérov, ktoré Vám so svojou jedinečnou funkcionalitou chceme predstaviť, je softvér HELIOS One z dielne spoločnosti Asseco Solutions, a.s. (bývalý Datalock). HELIOS One, prístupný kedykoľvek cez webové rozhranie, spája v sebe dva prehľadné profily pre účtovníkaaj pre podnikateľa, ponúka teda aj dve možnosti prihlásenia a využívania aplikácie. Pričom každý profil je prispôsobený potrebám danej skupiny a vychádza z charakteru ich práce.

 

Obojstranný prístup v HELIOS One

Tieto dve rôzne používateľské prostredia sú spojené obojstranným prístupom, ktorý predstavuje jedinečné riešenie v rámci prístupu k dátam. Na spoločnú dátovú základňu pozerá každý používateľ, či už podnikateľ alebo účtovník, zo svojho prístupu. Zároveň je tiež možné prepojenie dvoch a viacerých používateľov. K jedným, rovnakým, dátam tak môžu mať prístup majiteľ spoločnosti, jeho asistentka, obchodný zástupca, ktorý vybavuje zákazky v teréne, a zároveň aj externá účtovníčka, ktorá vedie kompletnú účtovnícku agendu. Spracovanie dokumentov a dát týmto spôsobom prináša zefektívnenie pracovných a technologických postupov, okamžitý prístup k informáciám kedykoľvek a kdekoľvek. Tiež tento systém umožňuje rýchlejšie reagovať na rôzne situácie, ktoré môžu v dynamickom svete obchodu nastať.

 

Ako pomôže obojstranný prístup účtovníkom?

  • Účtovník ihneď vidí každú faktúru a doklad, ktorý podnikateľ vystaví alebo spracuje, odpadá tak dvojitá práca pri prepisovaní vystavených faktúr.
  • Každú zmenu, ktorú podnikateľ vykoná v už existujúcich dokladoch, softvér označí a upozorní na ňu; účtovník tak má všetky doklady pod kontrolou.
  • Účtovník vie v prípade potreby každý doklad otvoriť, skontrolovať alebo opraviť.
  • Ľahká kontrola nad konkrétnymi procesmi a dátami aj zo strany podnikateľa, ktorý vidí všetky dôležité informácie, ako napr.: výška DPH v najbližšom priznaní, zoznam najväčších dlžníkov, informácie o stave vystavených faktúr a pod. Už nemusí kvôli týmto informáciám kontaktovať účtovníka.
  • Efektivita v rámci komunikácie s podnikateľom prostredníctvom zadávania „úloh“ či pripomienok priamo v systéme.

 

Obojstranný prístupu zabezpečí, aby mali účtovníci aj podnikatelia všetky informácie o hospodárení spoločnosti ihneď k dispozícii na jednom mieste. Tým, že je systém online prístupný, je zabezpečený 24-hodinový prehľad každého používateľa zo svojho profilu.


HELIOS One môžete v celej jeho funkčnosti vyskúšať aj prostredníctvom verejne prístupného dema programu na webe www.heliosone.eu, alebo prostredníctvom bezplatnej registrácie.


Autor: Sponzorovaný článok, Helios One

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 7 funkcií, ktoré Vám ušetria čas pri spracovaní účtovníctva 7 funkcií, ktoré Vám ušetria čas pri spracovaní účtovníctva

16. 12. 2015, Sponzorovaný článok, Helios One Dobrý účtovnícky softvér by mal svojim používateľom ponúkať mnoho funkcií, ktoré výrazne pomôžu pri práci, uľahčia spracovanie agendy, ale hlavne ušetria drahocenný čas, a často aj nervy účtovníkov. ... celý článok


 Ako ušetriť čas pri preberaní a spracovaní dokladov? Ako ušetriť čas pri preberaní a spracovaní dokladov?

31. 05. 2015, Sponzorovaný článok, Helios One Ako ušetriť čas pri preberaní a spracovaní dokladov?... celý článokOtázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=Ako-zefektivnit-spolupracu-uctovnika-a-podnikatela-&idc=246

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.