Registrovať sa
Hlavný sponzor webu ∇ VIAC INFO

-30 v decembri? To nie je normálne. Podnikatelia a živnostníci majú aj tak dôvod k radosti

| Sponzorovaný článok, KROS a.s.

V decembri celé Slovensko zasiahne mrazivá zima, ktorú budú okrem výdatného sneženia sprevádzať aj nízke teploty. To ovplyvní nie len životy bežných ľudí, ale aj slovenské firmy a živnostníkov. V decembri totiž udrú zľavy na ekonomický softvér KROS.  

 

Udreli zľavy na softvér KROS

Udreli zľavy -30% na softvér KROS

Na programy KROS v decembri udrú zľavy 30 % a 40 %. Slovenské firmy ušetria až stovky eur za kvalitný, overený softvér s aktuálnou legislatívou pre rok 2017.

A to nie je všetko. K programom ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo dostanú aj Balík podpory až na 1 rok zadarmo. Vďaka nemu bez obáv zvládnu všetky legislatívne zmeny, vrátane nových daňových priznaní. Účtovníčky a mzdárky ocenia aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne a praktické videoškolenia a publikácie zadarmo.

Skvelé služby uľahčia účtovníkom život

Zľavy udrú aj na obľúbené služby, ktoré zachraňujú účtovníkov od zbytočných igelitiek plných faktúr a dokladov. Vďaka službe iKONEKT jednoducho prepojíte vaše účtovníctvo s online fakturáciou, čo výrazne zrýchli spracovanie faktúr - stiahnete si ich jedným klikom. Majitelia firmy si kedykoľvek pozrú aktuálne informácie o stave firmy a uhradených faktúrach vo svojom mobile. Ak máte e-shop, prepojíte ho vďaka službe INTEO Konektor s účtovným programom a všetky objednávky stiahnete do účtovníctva rýchlosťou blesku.

Nový softvér poteší každého  

Dajte vašej účtovníčke a mzdárke pod stromček nový softvér. Bude to ten najlepší darček, z ktorého sa bude radovať celý budúci rok. 

Ekonomické programy KROS získate na www.kros.sk/akcia o 30 % lacnejšie.  

 

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 86 tisíc zákazníkov.


Autor: Sponzorovaný článok, KROS a.s.

Inzercia ∇


Mohlo by vás zaujímať aj

 Excel ako pomocník účtovníkov: nová funkcia IFS Excel ako pomocník účtovníkov: nová funkcia IFS

19. 10. 2016, Ing. Jiří Beran Existuje len jedna funkcia, ktorú nenávidí väčšina používateľov Excelu – a to viacnásobné vnorenie funkcie IF. Tento problém rieši nová funkcia IFS. ... celý článok


  Účtovníci a mzdári teraz získajú softvér so špičkovým notebookom zadarmo. Účtovníci a mzdári teraz získajú softvér so špičkovým notebookom zadarmo.

11. 10. 2016, Sponzorovaný článok, KROS a.s. Chcete nový účtovný a mzdový softvér do vašej firmy? Program pre vedenie účtovníctva a výpočet miezd v hodnote až 1 000 €... celý článokOtázky & Diskusia

Zatiaľ žiadny komentár, buďte prvý

Ochrana proti spamu. Napíšte prosím číslo štrnásť:
Chceli by ste publikovať článok na tomto serveri? Viac informácií

Stránka vytlačená z url adresy: //www.ako-uctovat.sk/clanok.php?t=30-v-decembri-To-nie-je-normalne-Podnikatelia-a-zivnostnici-maju-aj-tak-dovod-k-radosti&idc=283

QR code

Majiteľ stránok poskytuje informácie na tomto webe v dobrej viere v ich pravdivosť a aktuálnosť, bohužiaľ však nemôže vylúčiť chyby alebo nepresnosti, ktoré sa na stránkach môžu objaviť. Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.